Nieproszeni goście niestety mogą zjawić się w każdym domu. W takiej okoliczności warto po prostu wiedzieć, w jaki sposób można z nimi z dobrym skutkiem walczyć. Odkaraluszanie lub usuwanie pluskiew z domu na nieszczęście nie jest łatwe.

W sklepach znajdziecie wiele preparatów, których celem jest szybka eliminacja tych insektów z naszego domu. Na nieszczęście, niemniej jednak w praktyce bardzo trudno jest za ich pomocą pozbyć się kłopotu z insektami (źródło: usuwanie karaluchów) . Przyczyną tego zjawiska jest najczęściej za słabo działający środek albo niemożność znalezienie wszystkich insektów.  Oprócz tego środki te działają tylko na dorosłe osobniki. Rozpylając ten środek możecie spodziewać się usunięcia wszystkich dorosłych karaluchów lub pluskiew, niemniej jednak nie jajek. Po kilku dniach z jajeczek wyklują się nowe insekty, które zaczną również składać swoje jaja. W ten sposób możecie bawić się z insektami przez wiele tygodni i żadna domowa dezynfekcja niestety nie przyniesie spektakularnego rezultatu (sprawdź: deratyzacja). 
Jeśli zależy wam na szybkim pozbyciu się waszego problemu, to warto zwyczajnie zainwestować swoje środki finansowe w profesjonalne przedsiębiorstwo dezynfekcyjne. Aktualnie usuwanie pluskwy oferuje sporo renomowanych firm. Każda z owych firm posiada specjalistyczny sprzęt , a ponadto preparaty, które w ciągu kilku minut pozbędą się zarówno dorosłych osobników, jak i wszystkich jajeczek. Jeden proces dezynfekcyjny przeprowadzony przez świetnych profesjonalistów w zupełności wystarczy, abyście  raz na w każdej chwili pozbyli się wszystkich nieproszonych gości z waszego wspaniałego domu. 

Więcej: dezynsekcja pluskwy.