Każda dziewczyna kocha się otaczać przepięknymi oraz dodatkowo uroczymi przedmiotami. Posiadanie takich rzeczy w naszym sąsiedztwie daje nam sporo przyjemności i jesteśmy gotowe zapłacić za daną rzecz troszkę dodatkowo, jeśli wygląda słodko , a oprócz tego uroczo. Nic więc dziwnego, że popularne japońskie zabawki zwalczające stres, Squishy, cieszą się tak ogromną popularnością w gronie kobiet na całym świecie.

Na Instragramie hasło Squishy posiada już ponad dwa miliony postów. Jest to zdecydowanie na prawdę dużo i z całą pewnością w ciągu najbliższych kilku miesięcy stawka ta wzrośnie do kilkunastu lub kilkudziesięciu milionów. Też na polskim Instagramie coraz częściej ukazują się już te przesłodkie , a oprócz tego urocze zabawki zwalczające stres. 
Zadanie Squishy jest bardzo łatwe. Jest to po prostu zabawka, którą ściskamy w dłoni, aby rozładować napięcie. W teraźniejszych czasach nawet zabawka rozładowująca napięcie nie może być nudna i mieć nijaki kształt. Japońskie Squishy wyglądają niesamowicie uroczo i zwyczajnie nie można przejść koło nich obojętnie. Na żywo prezentują się natomiast znacznie lepiej, niż na zdjęciach. Aktualnie w Polsce funkcjonuje już sklep on-line, który jest oficjalnym dystrybutorem tych zabawek. Asortyment tego sklepu jest dość niemały i znajdziecie w nim wiele intrygujących, japońskich zabawek zwalczających stres w różnorakich kształtach. Największą popularnością cieszą się te zabawki, które nie tylko uroczo wyglądają, ale także cudownie pachną. Nie są to jednakże zwyczajne zapachy, gdyż najczęściej mają nam one kojarzyć się z popularnymi słodyczami.