Nieproszeni goście w naszych domach oraz mieszkaniach są zawsze największą zmorą każdej pani domu. Na nieszczęście nie da się ich pozbyć w ciągu kilku dni. Czasem nawet po wielu tygodniach walki oraz dodatkowo wydaniu kilkudziesięciu zł na specjalistyczne środki do tępienia kleszczy oraz dodatkowo pluskiew, w waszym domu wciąż będą dzisiejsze te szkodniki.

Jedyny skutecznym rozwiązaniem pozwalającym na szybkie pozbycie się kłopotu jest profesjonalna dezynfekcja. Jest to na nieszczęście dość kosztowne rozwiązanie, dlatego sporo osób nie decyduje się na nie w pierwszej kolejności. Łudzimy się, że samemu uda nam się pozbyć z tym problemem, w trakcie gdy po kilku tygodniach on nadal istnieje, a wy i tak musicie zlecić to zadanie dla profesjonalistów (więcej informacji: dezynfekcja). 
Skuteczna dezynfekcja pomieszczeń zostanie przeprowadzona przez specjalistów w ciągu zaledwie kilkudziesięciu minut. Wystarczy tylko jedna wizyta profesjonalistów, ażeby z waszego domu zniknęli wszyscy nieproszeni goście. Dokładna dezynfekcja tapczanów przeprowadzana jest za pomocą specjalistycznych środków, które nie są do kupienia przez amatorów.  Są to rzeczywiście silnie trujące substancje, które w ciągu kilkunastu minut zabijają zarówno dorosłe osobniki, jak i wszystkie jajeczka (dodatkowe informacje: dezynsekcja koców). Możecie być zatem w stu procentach pewni, że żadne karaluchy , a ponadto pluskwy nie pojawią się już w waszym domu. Warto więc zainwestować własne pieniądze w prawdziwych zawodowców, którzy praktycznie w tym samym momencie pozbędą się waszego kłopotu oraz zabezpieczą wasz dom przed ponownym pojawianiem się kleszczy , a oprócz tego pluskiew.

Źródło informacji: dezynsekcja koców.