Huczne świętowanie Nowego Roku to tradycja wypromowana globalnie. Lampka szampana, fajerwerki, impreza pośród znajomych to najczęstsze wyznaczniki tego wyjątkowego wieczoru. Tym, którym sylwester 2015 marzy się w nieco bardziej egzotycznej odsłonie, podpowiadamy jak spędzić ten czas, żeby okazał się naprawdę niezapomnianym!

Super pomysłem ma możliwość okazać się tematyczna zabawa sylwestrowa. Najlepiej wybrać motyw przewodni, zaprosić rodzinę i przyjaciół do włączenia się w przygotowania strojów, posiłków i rekwizytów, a potem cieszyć się nietuzinkową oprawą. Impreza w klimacie retro, bal znanych par filmowych, indiański Nowy Rok – pomysły ogranicza wyłącznie wyobraźnia, a inspiracji szukać można na portalach i forach internetowych. Zapewniamy, że kiedy inni ludzie uczestnicy „wczują się” w nastrój, niezaproszeni i malkontenci z zazdrością patrzeć będą na pamiątkowe fotografię i filmy z tego niezwykłego wydarzenia.

Nie chcesz zbytnio napracować się przy przygotowaniach? Skorzystaj z imprez zorganizowanych! Oferty sylwestrowe 2015 już ukazują się w biurach podróży i na stronach eventowych. Kto powiedział, że powinnaś spędzić go w towarzystwie chłodu i śniegu? Być może polecam wybrać się do ciepłych krajów, ażeby pokaz sztucznych ogni obserwować z piaszczystej plaży. Dużym powodzeniem cieszą się również wycieczki do najbardziej egzotycznych zakątków państwie. Malownicze Bornego, orientalna Japonia, a może niedostępna Alaska? Jeżeli już tylko dysponujesz odpowiednimi środkami, możesz w tym roku prawdziwie zaszaleć!

Zobacz: sylwester 2015.