Na pewno nieraz w swoim życiu spotkaliście się z dziwnym połączeniem telefonicznym. Czasami zdarza nam się zobaczyć na swoim telefonie komórkowym nieznany numer, który okazuje głuchym telefonem lub reklamą. Nie zawsze jednakże udaje nam się odebrać telefon komórkowy przez to tym bardziej jesteśmy zaciekawieni, kto dzwonił.

W teraźniejszych czasach sprawdzenie takiego numeru telefonu nie jest skomplikowane i możecie to zrobić za pomocą jednego ze sprawdzonych serwisów. Warto jednak przypomnieć o tym, że ten serwis nie udostępni wam żadnych wrażliwych informacji, czyli imienia i nazwiska osoby dzwoniącej lub adresu. Serwisy internetowe pod tytułem czyj to numer nie mogą udostępniać żadnych wrażliwych danych, gdyż jest to zwyczajnie niezgodne z prawem. Gdyby jakiś serwis internetowy udostępniał szczegółowe dane na temat posiadacza danego telefonu komórkowego to zostałby od razu zamknięty a jego posiadacz musiałby się zmierzyć z poważnymi konsekwencjami prawnymi. 
Na stronie internetowej tego serwisu znajdziecie zwyczajnie opinie innych użytkowników, którzy spotkali się z danym numerem telefonu. Te opinie są całkowicie szczere i pisane przez osoby trzecie użytkowników i na ich bazie możecie dojść do przekonania około, czy dane połączenie było ważne, czy też nie. Serwisy umożliwiające nam sprawdzenie kto telefonował są zatem niesamowicie przydatne, gdyż będziecie mogli w ciągu kilku minut zorientować się, czy była to zwykła pomyłka, czy istotny partner biznesowy dzwoniący z innego numeru komórkowego.  

Źródło: czyj to numer.