Ostatnio praktycznie dzień w dzień na Instagramie możemy ujrzeć niewiarygodnie słodkie i urocze zabawki zwalczające stres. Oczywiście takie słodkie i urocze produkty mogą pochodzić jedynie z Japonii. Obecnie squishy cieszą się ogromną popularnością nie tylko w Japonii, ale także w Stanach Zjednoczonych.

Coraz częściej te urocze zabawki pokazują się także na polskim Instagramie, a niedługo przyjdzie prawdziwa fala popularności na te urocze cudeńka. Squishy to po prostu niesłychanie urocza oraz dodatkowo cudownie pachnąca zabawka zwalczająca stres. Jest to na niesamowicie plastyczne i mieści się w naszej dłoni. Z całą pewnością nieraz mieliście do czynienia z podobnymi produktami, których celem było zwalczanie stresu przez ciągłe ściskanie. 
Oczywiście to nie funkcja w tym przypadku jest najważniejsza, ale uroczy wygląd. Gdy jedynie zobaczycie, jakie urocze oraz dodatkowo prześliczne są squishy, to zapragniecie mieć chociaż jedno w swojej kolekcji. Niestety, niemniej jednak najprawdopodobniej na jednym się nie skończy, gdyż po prostu ciężko jest się oderwać od tych popularnych zabawek. Kształty , a dodatkowo wzory i kolory squishies są prześliczne i ciężko jest się zdecydować na zakupienie tylko i wyłącznie jednej sztuki. Oprócz tego ta popularna zabawka zwalczająca stres doskonale wygląda na zdjęciach na Instagramie. Wasi znajomi oszaleją, kiedy zobaczą u was na profilu te urocze zabawki zwalczające stres. Jeśli powiecie im, że w dodatku te zabawki pięknie pachnął, to na pewno w tym samym momencie pójdą wytworzyć zamówienie na stronie sklepu internetowego.