Spotkania firmowe, szkolenia i konferencje są wydarzeniami, które za każdym razem muszą być zorganizowane na adekwatnie wysokim poziomie. Należy zatem poszukiwać hotelu, który sprosta wysokim wymaganiom organizatorów i zagwarantuje uwarunkowania pobytu na bardzo wysokim poziomie. Takim hotelem bez wątpienia jest ibis styles, jeden z najbardziej przyszłościowych obiektów hotelowych na terenie Wałbrzycha i okolic.

Hotel jest nowocześnie wyposażany i oferuje swoim gościom bardzo wysoki standard usług. Goście posiadają możliwość zamówienia nocleg w pokojach jednoosobowych, dwuosobowych albo w pokojach rodzinnych. Na terenie obiektu akceptowana jest obecność zwierząt, za których pobyt wnosi się natomiast dodatkową opłatę.

Wszystkie pokoje posiadają swoją łazienkę, wykonaną z dbałością o każdy element.

Dla gości, którzy odwiedzają hotel Wałbrzych w towarzystwie rodziny i dzieci oferowany jest również cały szereg udogodnień. Dla dzieci można wypożyczyć łóżeczka do spania i podgrzewacze do butelek.

Goście hotelowi mają w cenie noclegu zapewnione śniadania. Jest ono podawane w formie bufetu szwedzkiego, z bardzo bogatą ofertą dań i przekąsek, zarówno na zimno w jaki sposób i na ciepło. W cenę pokoju jest też wliczona opcja all inclusive, która zawiera nie tylko noclegi Wałbrzych i śniadania niemniej jednak gwarantuje także możliwość bezpłatnego zastosowania parkingu, dostęp do internetu oraz dodatkowo sposobność używania urządzeń do drukowania różnorakich dokumentów. W bufecie można również bez ograniczenia skorzystać z kawy i herbaty.

Hotel jest utrzymany w bardzo wysokim standardzie i z dbałością o prawie każdy element. Dosłownie najlepiej wymagający gość na pewno będzie się w nim czuł bardzo zadowolony.

Sprawdź: ibis styles.