W dwudziestym pierwszym wieku klipsy antykradzieżowe stały się podstawowym wyposażeniem renomowanych butików odzieżowych oraz dodatkowo sklepów z elektroniką. Jest to jeden z najlepszych sposobów na zabezpieczenie swoich towarów przed kradzieżą, dlatego sporo firm jest gotowych inwestować swoje środki finansowe w tej rewolucyjny system. Na nieszczęście klipsy te posiadają też swój minus, czyli są bardzo trudne do zdjęcia.

Jest to bez wątpienia ich również ogromnym plusem, gdyż złodziei nie jest wstanie zdjąć klipsa z ubrania albo sprzętu elektronicznego. Sprzedawcy muszą zostać jednak wyposażeni w specjalne urządzenie do szybkiego zdejmowania klipsów bez ryzyka uszkodzenia sprzedawanego produktu. 
Otwieracz do klipsów typu GOLF perfekcyjnie sprawdzi się w każdym sklepie, gdyż jest to bardzo niezbyt duże i poręczne urządzenie. Bez problemu będziecie mogli zamontować go przy samej kasie, gdyż nie zajmuje bardzo dużo miejsca. Produkt ten jest wyposażony w bardzo silny magnes do klipsów, więc każdorazowo bezproblemowo poradzicie sobie z odczepieniem klipsa od ubrania lub sprzętu elektronicznego. Jest to naprawdę fenomenalny produkt na naszym rynku, który warto posiadać w swoim sklepie, aby błyskawicznie pobrać klipsa i zapakować w torebkę zakupiony przez klienta produkt. Kolejnym wyróżnikiem tego klipsa jest bardzo niska jego cena. Klips możecie kupić za mniej więcej sto zł, co zdecydowanie nie jest zbyt dużą stawką za ten na prawdę świetny produkt, który jest niezbędnym elementem waszego profesjonalnego systemu antykradzieżowego. 

Warto sprawdzić: magnes do klipsów.