W życiu każdego z nas może zdarzyć się dość trudna sytuacja, która będzie wymagała dodatkowych środków finansowych. Jeśli nie posiadacie adekwatnej ilości oszczędności, to będziecie musieli korzystać z sposobów zaciągnięcia kredytu gotówkowego. Na szczęście w obecnych czasach nie brakuje w Polsce instytucji inwestycyjnych, które bardzo chętnie udzielą wam wymaganej pożyczki.

Pytanie tylko i wyłącznie, która oferta będzie zdecydowanie dla was najkorzystniejsza. Wśród kilkuset ofert dostępnych na naszym rynku z całą pewnością najtańszą opcją jest kredyt gotówkowy z żyrantem. Kredyty wymagające poręczyciela są o sporo mniej oprocentowane, więc będziecie płacili o sporo mniejszą, miesięczną ratę. Jeżeli zatem posiadacie w swoim gronie zaufaną osobę, która jest gotowa za was poręczyć w banku, to zdecydowanie warto zainteresować się tą alternatywę.

Obecnie żadna inna oferta, niż kredyt z żyrantem, nie posiada tak niskiego oprocentowania. Wyjątkiem są oczywiście kredyty hipoteczne, natomiast nikt z nas w tej formie nie pożycza kilku tysięcy pln. Jeśli zatem potrzebujecie szybkiego zastrzyku gotówki, to warto poprosić bliską dla was osobę o odpowiednie poręczenie w banku. W ten sposób uda wam się zapłacić o wiele niższą wartość łączną odsetek, co oznacza również znacznie niższą miesięczną ratę kredytu gotówkowego. Kredyt z poręczycielem jest udzielany przez każdą renomowaną instytucję finansową w Polsce, więc warto dokładnie sprawdzić wszystkie dostępne oferty, abyście mogli wybrać tą, która jest dla was zdecydowanie najbardziej opłacalna.

Zobacz: kredyt gotówkowy z żyrantem .