Śliczne dłonie ważne są dla każdej kobiety. Dłonie stanowią pewną wizytówkę kobiety i każda próbuje utrzymać je w jak najlepszym stanie. Jednocześnie, ogromną ozdobą tych dłoni są paznokcie.

Paznokcie to coś na co zwracają uwagę nie tylko kobiety, niemniej jednak także mężczyźni, wręcz jeśli się do tego nie przyznają. To pierwszy szczegół, który przyciąga wzrok, mówi o kobiecie i wydaje jej niewątpliwe świadectwo. Wystarczy sobie wyłącznie przypomnieć, na co spojrzeliśmy niedawno witając się z kobietą? Bez wątpienia, czy posiada ładne i modne paznokcie.

Dziś zadbane paznokcie wyglądają nieco całkiem inaczej niż jeszcze wiele miesięcy temu. Moda się zmienia, ewoluuje, tak samo trendy w dekorowaniu paznokci się zmieniają. Polecam być na bieżąco, należy śledzić zmiany i najnowsze trendy, bo dzięki temu można sobie pozyskać wiele punktów pod kątem stylu. Jednak, utrzymanie pięknych i zadbanych paznokci nie jest łatwe, szczególnie dla pracującej kobiety. Wyjściem jest manicure hybrydowy.

To idealny wynalazek, który bez niszczenia płytki paznokciowej daje możliwość na utrzymanie koloru na paznokciach przez dwa do trzech tygodni. Lakier nie odpada, nie odpryskuje, idealnie się trzyma. Doskonały dla zapracowanej i zabieganej kobiety, która preferuje być szykowna, ale nie posiada na to zbyt kilka czasu.

Innym wyjściem ma możliwość być też manicure akrylowy. To też rozwiązanie bardzo trwałe i niezwykle komfortowe. Kolor się trzyma, nie odpryskuje i nie odpada. Wystarczy tylko przeznaczyć chwilę u kosmetyczki na wykonanie takiego manicure i można cieszyć się zadbanymi paznokciami.

Zobacz tutaj: manicure akrylowy.