Hotel ibis styles należy do najbardziej przyszłościowych obiektów hotelowych w regionie. Oferuje wspaniałe pokoje na najwyższym poziomie, doskonałą kuchnię i bez liku atrakcji i udogodnień dla całej rodziny. Hotel Wałbrzych jest perfekcyjnym wyjściem dla rodzin z dziećmi. W katalogu usług/produktów hotelu znajdują się pokoje jednoosobowe, dwuosobowe , a dodatkowo rodzinne studia. Prawie każdy z gości ma możliwość bez ograniczenia korzystać ze wszystkich udogodnień hotelu.

Gości uzyskują dostęp do darmowego parkingu. Śniadania są serwowane w ramach bufetu szwedzkiego. Śniadanie jest urozmaicone i podawane w wielkiej rozpiętości czasowej, dzięki czemu prawie każdy z gości na 100 procent znajdzie coś adekwatnego dla siebie.

Noclegi Wałbrzych można spędzić w bardzo przyjemnych i gustownie urządzonych pokojach. Na potrzeby rodzin z dziećmi przygotowane były łóżeczka i foteliki do karmienia dla dzieci. Można również skorzystać z podgrzewacza do butelek.

Cena za pokój obejmuje formułę all inclusive, w ramach której goście mają dostęp do pokoju i bogatego śniadania, ale mogą skorzystać też z sauny, z urządzeń biurowych, dzięki którym można wydrukować dokumenty, korzystać z bezpłatnego parkingu.

Hotel oferuje też sposobność przebywania na terenie obiektu zwierząt. Od każdego czworonożnego pupila pobierana jest jednak opłata w ustalonej wysokości.

W hotelu odbywają się też spotkania biznesowe, szkolenia i konferencje. Hotel dysponuje doskonałym zapleczem: wspaniałymi salami szkoleniowymi, które są wyposażone we wszystkie niezbędne sprzęty.

Więcej: hotele Wałbrzych.