Właściwie każde przedsiębiorstwo działające na naszym rynku ma sposobność sużywania darmowego terminala płatniczego. Projekt Polska Bezgotówkowa jest kierowany głównie do małych , a oprócz tego średnich przedsiębiorstwem. Według wymogów kodu każda firma spełniająca kryteria otrzyma przynajmniej jeden terminal płatniczy Wrocław za darmo na okres dwunastu miesięcy.

Jest to zdecydowanie wystarczający czas, by właściwie każdy przedsiębiorca mógł sprawdzić funkcjonalność posiada w swojej firmie terminala płatniczego. Jeżeli to urządzenie nie spełni waszych oczekiwań, będziecie mogli je oddać po okresie dwunastu miesięcy. Faktycznie warto korzystać z tej sposobność, gdyż nic ona nie kosztuje, a daje wam szansę sprawdzenia nowoczesnego urządzenia, które jest obecnie nazywane płatnościami przyszłości (źródło informacji: terminal POS). 
Każda średnia , a ponadto mała firma ma prawo ubiegać się o co najmniej jeden darmowy terminal płatniczy Wrocław. Twórcy projektu zakładają jednakże maksymalną ilość przyznawanych terminali płatniczych na trzy. Otrzymanie trzech egzemplarzy wymaga jednakże dokładne udokumentowania ich wykorzystania. Jeżeli już idealnie udokumentujecie wykorzystywanie wszystkich trzech terminali płatniczych, to otrzymacie je całkowicie za darmo (warto sprawdzić: darmowy terminal płatniczy wrocław). Warto więc o tym pamiętać, o ile w waszym zakładzie usługowym potrzebnych jest więcej terminali płatniczych. Oczywiście po upłynięciu okresu dwunastu miesięcy, wasze przedsiębiorstwo jest zobowiązane do bezzwłocznego zwrócenia wszystkich trzech darmowych terminali płatniczych. Naprawdę warto skorzystać z tego projektu, gdyż nic on nie kosztuje, a umożliwi wam sprawdzić funkcjonalność tego wspaniałego urządzenia. 

Więcej informacji na stronie: darmowy terminal płatniczy wrocław.